Kan inte nå servern
 
358 föremål
Tidningsställ, 1900-tal.
7d 2 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
7d 2 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
7d 3 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
7d 3 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
7d 3 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.