340 föremål
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 2 dlr sent 1900-tal/2000-tal.
5d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
5d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
12 tim 31m
Matta Marocko ca 280x204 cm.
2 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
2d 14 tim
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
William Gislander, Badande ankungar.
4d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
5d 15 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Ghom silke signerad ca 153x100 cm.
2d 16 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
13 tim 1m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
13 tim 5m
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
12 tim 55m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
2d 16 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 15 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
5d 15 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils-Göran Brunner, landskap.
2d 16 tim
Nils-Göran Brunner, landskap.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
5d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
5d 15 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Shrigley, "Swan".
4d 14 tim
David Shrigley, "Swan".
1 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
6d 14 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 15 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 16 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
5d 16 tim
Lennart Jirlow, "Kossan".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
5d 16 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
2d 14 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1940-tal.
2d 14 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stig Kjellin, Sjönöd.
2d 15 tim
Stig Kjellin, Sjönöd.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK