Kan inte nå servern
 
1504 föremål
Max Walter Svanberg, Utan titel.
1d 5 tim
Max Walter Svanberg, Utan titel.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustaf Carlström, "Tärnunge".
1d 5 tim
Gustaf Carlström, "Tärnunge".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anna Berg, "Blomman slår ut".
1d 5 tim
Anna Berg, "Blomman slår ut".
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jonas Lindh, "Storbojan".
1d 5 tim
Jonas Lindh, "Storbojan".
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Gröna Lund 1883-1983".
1d 5 tim
Lennart Jirlow, "Gröna Lund 1883-1983".
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Staket 5 sektioner omkring 1900 smide.
1d 5 tim
Staket 5 sektioner omkring 1900 smide.
Aktuellt bud 
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska "Beaton".
1d 5 tim
Burberry, väska "Beaton".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 5 tim
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 5 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, Swedish Modern, 1930-tal.
1d 5 tim
Sideboard, Swedish Modern, 1930-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 5 tim
Bord, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, sent 1900-tal.
1d 6 tim
Sängbord, ett par, sent 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Glashütte Limburg, Tyskland.
1d 6 tim
Taklampa, Glashütte Limburg, Tyskland.
Aktuellt bud 
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, handbroderad, 200 x 149 cm.
1d 6 tim
Matta, Kelim, handbroderad, 200 x 149 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, 1800-talets slut.
1d 6 tim
Bokskåp, nyrenässans, 1800-talets slut.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Stan Wys, Utan titel.
1d 6 tim
Stan Wys, Utan titel.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fällbord, 1800-talets första hälft.
1d 6 tim
Fällbord, 1800-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
1d 6 tim
Hörnskåp, omkring år 1800.
Aktuellt bud 
1 212 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
1d 6 tim
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
Aktuellt bud 
7 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vicke Lindstrand, vas, Kosta.
1d 6 tim
Vicke Lindstrand, vas, Kosta.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1d 6 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 6 tim
Vitrinskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
1d 6 tim
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kolonnskåp, 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
Kolonnskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d 6 tim
Golvlampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, Brahegatan, Gränna.
1d 6 tim
Olof Hermelin, Brahegatan, Gränna.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuskrona 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
Ljuskrona 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
1d 7 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone / kista, Italien delvis 1600-tal.
1d 7 tim
Cassone / kista, Italien delvis 1600-tal.
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren,  "Porträtt av Erik Mårtensson".
1d 7 tim
Ola Billgren, "Porträtt av Erik Mårtensson".
Aktuellt bud 
7 250 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Félix Ziem, "Arch of Trajan" - hamnen i Ancona.
1d 7 tim
Félix Ziem, "Arch of Trajan" - hamnen i Ancona.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingeborg Westfelt-Eggertz, "Familjeliv i Skagen".
1d 7 tim
Ingeborg Westfelt-Eggertz, "Familjeliv i Skagen".
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggskåp, daterat 1847.
1d 7 tim
Väggskåp, daterat 1847.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d 7 tim
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vera Nilsson,  skulptören Edit Santesson.
1d 7 tim
Vera Nilsson, skulptören Edit Santesson.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Ikea 1980-tal.
1d 7 tim
Soffa, Ikea 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa sent 1900-tal.
1d 7 tim
Vägglampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Uno Svensson, komposition.
1d 7 tim
Uno Svensson, komposition.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jette L Ranning, "Notes en Louvre III".
1d 7 tim
Jette L Ranning, "Notes en Louvre III".
Aktuellt bud 
866 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tommy Östmar, "Hårtork".
1d 7 tim
Tommy Östmar, "Hårtork".
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa Firma Svenskt Tenn modellnr 2623.
1d 7 tim
Bordslampa Firma Svenskt Tenn modellnr 2623.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nandor Mikola, Vinterlandskap.
1d 7 tim
Nandor Mikola, Vinterlandskap.
Aktuellt bud 
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Gallerimatta, Kelim, ca 289 x 78 cm.
1d 7 tim
Gallerimatta, Kelim, ca 289 x 78 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 348 x 237 cm.
1d 7 tim
Matta, Keshan, ca 348 x 237 cm.
Aktuellt bud 
8 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Meshed, ca 548 x 383 cm.
1d 8 tim
Matta, Meshed, ca 548 x 383 cm.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Ring med briljantslipade diamanter.
1d 8 tim
Ring med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med briljantslipade diamanter.
1d 8 tim
Ring 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
6 700 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Magnus Bärtås, Utan titel (Venedig).
1d 8 tim
Magnus Bärtås, Utan titel (Venedig).
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver med svarta stenar.
1d 8 tim
Collier, silver med svarta stenar.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harry Anderson, "Exhile on Långholmen".
1d 8 tim
Harry Anderson, "Exhile on Långholmen".
Aktuellt bud 
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kalevi Pyykönen, Komposition.
1d 8 tim
Kalevi Pyykönen, Komposition.
Aktuellt bud 
280 EUR
Utropspris
250 EUR