1154 föremål
Rob Hann, inkjet print, signerad och daterad a tergo 2006.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rob Hann, inkjet print, signerad a tergo.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggplåtar, ett par, barockstil, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp, 1950-60-tal.
260 EUR
Utropspris
250 EUR
Gustav Arne, olja på duk signerad.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK