Kan inte nå servern
 
1487 föremål
Vilande odalisk.
1d 10 tim
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
1d 10 tim
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
2d 5 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
2d 5 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 6 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
2d 6 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
2d 6 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
2d 6 tim
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
2d 6 tim
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.