1505 föremål
Vilande odalisk.
1d 3 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
1d 23 tim
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
1d 23 tim
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 23 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, Reason for Living.
1d 23 tim
AKAY, Reason for Living.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
1d 23 tim
Albert Johansson, Utan titel.
8 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Ushak, ca 505 x 330 cm.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
2d
5 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
2d
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
2d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
2d
Petter Zennström, "Två".
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK