Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

1717 föremål
Yrjö Verho, Nakenmodell.
3d 8 tim
Yrjö Verho, Nakenmodell.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Arthur Heickell, Motiv från Hauho.
3d 8 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
3d 8 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Håfström, "Mr Walker, Føroyar ".
3d 8 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
3d 8 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Eldh, Porträttbyst.
3d 8 tim
Carl Eldh, Porträttbyst.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänkskåp, 1800-talets början.
3d 9 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fållbänk 1800-tal.
3d 9 tim
Fållbänk 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, glas, 1900-tal.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
3d 9 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
899 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, portfölj.
3d 9 tim
Gucci, portfölj.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mullberry, väska vintage.
3d 9 tim
Mullberry, väska vintage.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, damflugor, 3 st.
3d 9 tim
Hermès, damflugor, 3 st.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "On a Summer Day", 2016.
3d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Esaias Thorén, Eka på land.
3d 9 tim
Esaias Thorén, Eka på land.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ole Lynggaard, kedja med hänge, silver.
3d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj.
3d 10 tim
Louis Vuitton, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fållbänk, allmoge, 1800-tal.
4d 3 tim
Fållbänk, allmoge, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gustaf Sandberg, stående kvinna.
4d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1910/20-tal.
4d 3 tim
Skänk, 1910/20-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ushak design, ca. 295 x 247 cm.
4d 3 tim
666 SEK
Utropspris
13 000 SEK
OOOJA, bokhylla, "Quadro, Bolia.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kørner, "In the first of May".
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 3 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Scandinavian Modern, 1940-tal.
4d 3 tim
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 4 tim
Dunhill, portfölj.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Afshar, ca 225 x 155 cm.
4d 4 tim
1 569 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.
4d 4 tim
Bänk, allmoge, sent 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, nyrenässans, omkring 1900.
4d 4 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tony Cragg, "Static II".
4d 4 tim
Tony Cragg, "Static II".
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK