173 föremål
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
7 tim 25m
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 10 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 8 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK