Kan inte nå servern
 
220 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4 tim 12m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
3 tim 50m
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 4 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.