Kan inte nå servern
 
214 föremål
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d 7 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
7 tim 29m
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 6 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
7 tim 7m
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 9 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
6d 7 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 6 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d 9 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 8 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
11 tim 9m
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.