Förgyll ditt hem med konst! 301

172 föremål
KEITH HARING, litografi, signerad A-P 6-8 K. Haring 3.82.
Klubbat pris
56 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
VICTOR VASARELY, färglitografi, signerad, numrerad 120/200.
Klubbat pris
6 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEIF-ERIK NYGÅRDS, offsettryck, "Marilyn Monroe", signerad.
Klubbat pris
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
VICTOR VASARELY, färglitografi, signerad, numrerad 52/60.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANTONI TÀPIES, färglitografi, signerad, numrerad 92/150.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WASSILY KANDINSKY, träsnitt, signerad i stocken.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHRISTO & JEANNE-CLAUDE, offset, signerat Christo med tusch.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Miró Lithographe I.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAURICE ESTÈVE, färglitografi, signerad och numrerad 17/100.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANTONI TÀPIES, etsning, signerad och numrerad HC.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAREL APPEL, färglitografi, signerad och daterad 68, e.a.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
3 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PABLO PICASSO, etsning, 1933, upplaga om 250.
Klubbat pris
21 001 SEK
Utropspris
22 000 SEK
JOAN MIRÓ, etsning, "L'Aigrette", signerad i plåten, 1956.
Klubbat pris
14 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE OLOFSSON, färglitografi, signerad o numrerad, 41/160.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON, litografi, signerad 72/100.
Klubbat pris
355 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM, färglitografi signerad och numrerad 43/75.
Klubbat pris
1 810 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SONIA DELAUNAY, färglitografi, signerad och numrerad 72/75.
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad med  blyerts och numrerad 73/120, 1975.
Klubbat pris
10 510 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PIERRE OLOFSSON, färglitografi, signerad 15/65.
Klubbat pris
1 110 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON, litografi, signerad 104/160.
Klubbat pris
465 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON, färglitografi, signerad med dedikation.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAGE LINDELL, Färglitografi, signerad och numrerad 58/68.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINN FERNSTRÖM, litografi, signerad och numrerad 15/350.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ENRICO BAJ, färglitografi, sign, H.C.
Klubbat pris
551 EUR
Utropspris
400 EUR
SALVADOR DALÍ, etsning, signerad och numrerad 1/100.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 510 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Miró Lithographe III.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD, färglitografi signerad och numrerad 81/190.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD, färglitografi signerad och numrerad 90/190.
Klubbat pris
1 550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACOB DAHLGREN, färgetsning, signerad och numrerad e.a.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE BONNIÉR, serigrafi, signerad och numrerad 164/180.
Klubbat pris
1 205 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF GRIPENHOLM, litografi, signerad och numrerad 66/99.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD, färglitografi, signerad och numrerad 73/200.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, grafiskt blad, signerat och numrerat 100/150.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NINA BONDESON, färglitografi, signerad och numrerad 96/100.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PABLO PALAZUELO, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 119 1960.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAOUL UBAC, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 119 1960.
Klubbat pris
910 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAGNUS ENCKELL, Litografi ei sign.
Klubbat pris
114 EUR
Utropspris
200 EUR
SALVADOR DALÍ, litografi, signerad och numrerad IV/L.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, print, signerad och numrerad EA XIX/XX.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROY LICHTENSTEIN, efter, affisch, Moderna Museet på Louisiana 1975.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK