Inred ute

28 föremål
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK/SIDEBOARD, 1960-tal.
BÄNK/SIDEBOARD, 1960-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, barock, 1700-tal.
BORD, barock, 1700-tal.
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SLAGBORD, barockstil, 1800-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, Italien, 1970-80-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, allmoge, omkring 1900.
BORD, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA med BORD, bambu, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
450 EUR
SLAGBORD, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SITTGRUPP, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELSA STACKELBERG, 3 st bord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP 7 dlr 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1800-talets slut.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD 2000-TAL.
TRÄDGÅRDSBORD 2000-TAL.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CAFÉBORD, Byarum, modern tillverkning.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK