Inred ute

28 föremål
STOLAR, 6 st, Thonetstil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PALLAR, 5 st, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, fyra stycken. 1970-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TABURETTER, 3 stycken, Barock, 1700-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, Furu, 1900- andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 st , Frankrike 1900-talets senare del.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK 1900-talets andra hälft.
BÄNK 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SITTGRUPP, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP 7 dlr 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KORGSTOL / GUNGSTOL, rotting 1900-talets mitt / senare del.
Klubbat pris
2 560 SEK
Utropspris
1 500 SEK