Julönskningar

18 föremål
JULGRANSKULOR, 21 st inköpta på NK, början 1990-talet.
Klubbat pris
2 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMTE, bemålad terrakotta Tyskland tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JULGRANSFOT, 1900-tal.
JULGRANSFOT, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JULGRANSFOT, målat järn, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, 1700-tal.
LJUSSTAKE, 1700-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JULKRUBBA, 1900-talets mitt.
JULKRUBBA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMTE, 1900-talets mitt.
TOMTE, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKYLARE / KORG, vitmetall. 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMTE, bemålad terrakotta, Tyskland tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
5 960 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 050 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELDOSA, 2 Tyskland, 1900-talets senare del,
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NÖTKNÄPPARE AV ERIK LORENTZ MOLIIN. Monogramsignerad.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, Italien, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

942. Joan Miró, "La Rebelle".
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
105 000 SEK