Hans Erik Börjeson Online

15 föremål
AXEL FRIDELL, torrnålsetsning, 1927, signerad i blyerts.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARC CHAGALL, etsning, signerad.
Klubbat pris
5 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PABLO PICASSO, litografi, signerad och numrerad 14/50.
Klubbat pris
40 111 SEK
Utropspris
30 000 SEK