On trend – designföremål för ett modernt hem!

11 föremål
AIMO TUKIAINEN, UNG DAM.
AIMO TUKIAINEN, UNG DAM.
Klubbat pris
780 EUR
Utropspris
700 EUR
SIGGE BERGGREN, skulptur, brons. Signerad, numrerad 2/10.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, figurin, parian, Gustavsberg.
Klubbat pris
3 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AUGUSTE RODIN, efter, skulptur, stenmassa, signerad.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IVAR JOHNSSON, skulptur, gips.
Klubbat pris
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERIK CHAMBERT, relief monogramsignerad och daterad 1969.
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK