Kan inte nå servern

Easy Living

 
51 föremål
SKÅLFAT, stengods, Rolf Fagerberg.
SKÅLFAT, stengods, Rolf Fagerberg.
Klubbat pris 
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÅRGARNSMATTA, Finland. Ca 250x153 cm.
HÅRGARNSMATTA, Finland. Ca 250x153 cm.
Klubbat pris 
35 EUR
Utropspris
200 EUR
ROLF PALM, vas, stengods, Mölle, signerad.
ROLF PALM, vas, stengods, Mölle, signerad.
Klubbat pris 
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUDOLF NILSSON, bålskål, stengods signera, Höganäs.
RUDOLF NILSSON, bålskål, stengods signera, Höganäs.
Klubbat pris 
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand.
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris 
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE HOLM, skulptur, stengods, signerad.
ÅKE HOLM, skulptur, stengods, signerad.
Klubbat pris 
6 607 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsbergs studio 1977.
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsbergs studio 1977.
Klubbat pris 
2 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARI SIMMULSON, vas, lergods, Upsala-Ekeby, 1960/70-tal.
MARI SIMMULSON, vas, lergods, Upsala-Ekeby, 1960/70-tal.
Klubbat pris 
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, stengods, vas, "Argenta", Gustavsberg.
WILHELM KÅGE, stengods, vas, "Argenta", Gustavsberg.
Klubbat pris 
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vaser, 3 st, Gustavsbergs studio 1965-74.
BERNDT FRIBERG, vaser, 3 st, Gustavsbergs studio 1965-74.
Klubbat pris 
3 815 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg studio, signerad.
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg studio, signerad.
Klubbat pris 
1 301 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsbergs studio 1962.
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsbergs studio 1962.
Klubbat pris 
9 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LISA LARSON, vas, stengods, Gustavsberg.
LISA LARSON, vas, stengods, Gustavsberg.
Klubbat pris 
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERICH OCH INGRID TRILLER, vas, stengods, Tobo.
ERICH OCH INGRID TRILLER, vas, stengods, Tobo.
Klubbat pris 
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNNAR NYLUND för Rörstrand. Vas,  "Igelkott".
GUNNAR NYLUND för Rörstrand. Vas, "Igelkott".
Klubbat pris 
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUS, 2 st, lergods, Europa, 1900-talets första hälft.
KRUS, 2 st, lergods, Europa, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris 
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, fyra delar, stengods, Gustavsberg Studio.
STIG LINDBERG, fyra delar, stengods, Gustavsberg Studio.
Klubbat pris 
2 156 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsbergs studio 1968.
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsbergs studio 1968.
Klubbat pris 
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GUNNAR NYLUND, vas, stengods, Rörstrand, 1950-tal.
GUNNAR NYLUND, vas, stengods, Rörstrand, 1950-tal.
Klubbat pris 
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, vas, stengods, Rörstrand, signerad GN.
GUNNAR NYLUND, vas, stengods, Rörstrand, signerad GN.
Klubbat pris 
8 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK