Easy Living

12 föremål
SPEGEL, 1940-tal.
SPEGEL, 1940-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, möjligen Danmark, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGLAR, ett par, Glasmäster Markaryd.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, mässing, 1900-talets första hälft,
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSSPEGEL, mässing och glas, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 701 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, utfällbar, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESTRID ERICSON, tillskriven. Spegel, Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK