Easy Living

38 föremål
JOSEF FRANK, papperskorg, Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
1 317 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, Stille.
PALL, Stille.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLAR, 3 stycken, 2000-tal.
PALLAR, 3 stycken, 2000-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, bänk, Fredericia A/S, 1950-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTALER, ett par, 1900-tal,
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR ANDER, rökbord, Ystad-Metall, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fotpall, Bruno Mathsson design.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, 3 pallar, "Palle", omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONTER, Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
14 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
710 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKSKÄRM, Alberts, Tibro, 1950-tal.
Klubbat pris
11 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄNKAR, ett par snarlika, omkring 1900.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, Art Déco, 1920-/30-tal.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LÄSBORD/SÄNGBORD Kifa Stockholm 1940/50-tal.
Klubbat pris
837 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOTPALL/SITTPUFF, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PIEDESTAL, troligen Glas&Trä, Hovmantorp, 1950-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON, Läsbord, Firma Karl Mathsson, Värnamo, 1967.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGSSTÄLL, Danmark, 1960-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK