Easy Living

29 föremål
BYRÅER, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL LARSSON, byrå, Svenska Möbelfabriken, 1930-tal.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt.
BARSKÅP, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, "Dressingroom-möbel", 1950/60-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
NILS JONSSON, sideboard "Lyon", Hugo Troeds Bjärnum.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGSKÅP, 1960-tal.
VÄGGSKÅP, 1960-tal.
Klubbat pris
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, sent 1800-tal.
SIDEBOARD, sent 1800-tal.
Klubbat pris
5 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP PÅ HJUL, Italien 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets tredje kvartal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, Art déco, 1920-tal.
BOKSKÅP, Art déco, 1920-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1950-tal.
SKÅP, 1950-tal.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1950/60-tal.
SOFFA, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1940/50-tal.
SKÅP, 1940/50-tal.
Klubbat pris
5 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLAESSON KOIVISTO RUNE, sideboard, "Rand", Asplund.
Klubbat pris
6 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK