Artek - Art & Technology

24 föremål
ALVAR AALTO SOFFBORD, modell X800C, Artek 2002.
Klubbat pris
262 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, BORD 95, Artek, 1990-tal.
Klubbat pris
160 EUR
Utropspris
200 EUR
ALVAR AALTO, SOFFBORD, modell X800C, Artek 2002.
Klubbat pris
222 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, BORD, Artek 1990-tal.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
200 EUR
Klubbat pris
260 EUR
Utropspris
200 EUR
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
200 EUR
AINO AALTO, bord, modell 910, Artek 1990-tal.
Klubbat pris
495 EUR
Utropspris
500 EUR
ALVAR AALTO, BORD 81B, Artek, 1900-talets slut.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
200 EUR
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
200 EUR
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, BORD 86, Artek, 2000-tal.
Klubbat pris
1 040 EUR
Utropspris
300 EUR