Artek - Art & Technology

20 föremål
ALVAR AALTO, pallar 3 st, Artek 1900-talets slut.
Klubbat pris
342 EUR
Utropspris
200 EUR
ALVAR AALTO, PALLAR, 4 st, E60, Artek, 1990-tal.
Klubbat pris
440 EUR
Utropspris
200 EUR
ALVAR AALTO, PALLAR, 3 st, E60, Artek, 1990-tal.
Klubbat pris
340 EUR
Utropspris
150 EUR
ALVAR AALTO, KARMSTOL modell 46, Artek.
Klubbat pris
260 EUR
Utropspris
150 EUR
ALVAR AALTO PALLAR, 4 st, E60, Artek, 1990-tal.
Klubbat pris
460 EUR
Utropspris
200 EUR