Lars-Yngve Johanssons Samling – onlineauktion

13 föremål
FÄLLBORD, Sverige, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOLONN, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
6 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRICKBORD, Kina, omkring år 1900.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD, 1700-tal.
SLAGBORD, 1700-tal.
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, gustaviansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
5 201 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HURTSSKRIVBORD, omkring år 1900.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRICKBORD / FÄLLBORD, senempire, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD / STÄLL, omkring 1900.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK