Inred sommarhuset

113 föremål
BORD, 1900-talets mitt.
BORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, allmoge 1800-ttal.
SLAGBORD, allmoge 1800-ttal.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÄLLBORD, England, 1800-tal.
FÄLLBORD, England, 1800-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1960-tal.
SOFFBORD, 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, gustaviansk stil, sent 1900-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, omkring år 1900.
SKRIVBORD, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, Funkis, 1930-tal.
BORD, Funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1940-tal.
SERVERINGSVAGN, 1940-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.
SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BORD SAMT TVÅ FÅTÖLJER, 1900-TALETS SLUT,
Klubbat pris
10 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK