Inred sommarhuset

113 föremål
MATBORD, 1900-talets mitt.
MATBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, tre delar, 1800-tal.
MATBORD, tre delar, 1800-tal.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, Funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, matbord, Bodafors, 1958.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORD SAMT TVÅ FÅTÖLJER, 1900-TALETS SLUT,
Klubbat pris
10 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK