Skandinaviskt svalt

24 föremål
ÅKE HOLM, skulptur, lergods, signerad Å Holm.
Klubbat pris
1 410 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL ANDERSSON, skulptur, lergods, signerad AXA.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS KLEEN, skulptur, trä, signerad och daterad -87, 75/90.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALPO JAAKOLA, träskulptur, signerad.
Klubbat pris
450 EUR
Utropspris
300 EUR
HELGE HÖGBOM, skulptur, brons, signerad.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KG BEJEMARK, skulptur, brons, signerad KGB.
Klubbat pris
6 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STIG BLOMBERG, Fritidsflickan 1936, signerad.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARI HUHTAMO, järn, signerad 4/5, 19KH86.
Klubbat pris
845 EUR
Utropspris
650 EUR