Inred sommarhuset

42 föremål
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1900-talets mitt.
BORD, 1900-talets mitt.

Utropspris
3 000 SEK