Paavo & Helena Tynell

26 föremål
PAAVO TYNELL, taklampa, Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 690 EUR
Utropspris
1 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 556, Taito 1930-tal.
Klubbat pris
250 EUR
Utropspris
400 EUR
PAAVO TYNELL, takkrona, modell 1451, Taito 1930-tal.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
400 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, 1930-tal.
Klubbat pris
820 EUR
Utropspris
200 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito 1930-tal.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
300 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 450 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Klubbat pris
1 450 EUR
Utropspris
1 000 EUR
PAAVO TYNELL, takkrona, modell R2, Taito 1930-tal.
Klubbat pris
350 EUR
Utropspris
500 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, modell 9060 Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris
6 500 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Klubbat pris
2 388 EUR
Utropspris
1 000 EUR