Konstnärerna på Brondas vind

21 föremål
JUHANI HARRI, olja på skiva.
JUHANI HARRI, olja på skiva.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 EUR
ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -65.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
300 EUR
ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -60.
Klubbat pris
580 EUR
Utropspris
800 EUR
ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -61.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
600 EUR
Klubbat pris
340 EUR
Utropspris
400 EUR