Unika hem - Malin Glemme

I Bukowskis återkommande serie ”Unika hem” möter vi denna gång Malin Glemme, designer och grundare av Layered, ett internationellt uppmärksammat designföretag med fokus på kvalitetsmattor och möbler i modern skandinavisk design.

Denna gång har vi glädjen att kunna sälja ett antal objekt ur Malin Glemmes privata hem.

Läs intervjun med Malin Glemme här>

29 föremål
3D SPEGEL, 2000-tal.
3D SPEGEL, 2000-tal.

Utropspris
2 500 SEK
3D SPEGEL, 2000-tal.
3D SPEGEL, 2000-tal.

Utropspris
2 500 SEK