Art & Antiques Helsingfors F186

8 föremål
LAMPETTER ETT PAR, barock, Mellaneuropa 1700-tal.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
SPEGEL, Ryssland, empire, 1800-talets början.
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
700 - 900 EUR
SPEGEL SIGNERAD AV JOHAN ÅKERBLAD, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 700 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SPEGEL, Sverige, rokoko ca 1770-80.
Klubbat pris
680 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
SPEGEL, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 110 EUR
Utropspris
900 - 1 200 EUR
Klubbat pris
840 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
SPEGEL, Ryssland, Nikolai I, 1820-30-tal.
Klubbat pris
1 523 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR