Helsinki Today - Contemporary Art F190

25 föremål
SINI MAJURI, vas, signerad Sini Majuri.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
Klubbat pris
610 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
SINI MAJURI, vas, graal, signerad Sini Majuri 2014.
Klubbat pris
460 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
Klubbat pris
412 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR
Klubbat pris
282 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR
Klubbat pris
260 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR
SINI MAJURI, vas, graal, signerad Sini Majuri 2015.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Klubbat pris
550 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
SINI MAJURI, vas, graal, signerad Sini Majuri 2012.
Klubbat pris
130 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

293. Axel Einar Hjorth, hörnskåp, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
42 000

ditt bud
Fair warning
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK