OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , 2 st kolorerade gravyrer
"Dévouement sublime du Cacique Henri" och Naufrage de Télasco et d'Amazili", i förgyllda empireramar, ytter mått 58 x 63 cm
Ej examinerad ur ram. Blekt. Fläckar. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10