Armaturen klädd i spegelglas med etsad dekor, stomme detaljer i mässing, 6 uttag för lysrör, höjd ca 150 cm.
Skador, slitage, fläckar, ett beslag saknas.
Från blomsteraffär på Karlavägen 24.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10