HANNE DREUTLER, bordslampor, ett par, glas, Ateljé Lyktan / Studio Åhus, 1986.
Bordslampor av klarglas med detaljer i mässing. Signerade Studio Åhus Sweden 1986. Huöjd inklusive skärm 62 cm. Tygskärmar medföljer.
Ej funktionstestad. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10