Louis Vuitton, weekendbag, "Keepall 50", 1982.
< 1m
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hughie O´Donoghue, "Crows II".
1m 7s
3 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord, 1800-tal.
2m 7s
Bord, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Red Spinnaker in Florida".
2m 7s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, portfölj.
3m 7s
Bottega Veneta, portfölj.
4 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Waltham, fickur, savonett, 55 mm.
1d 23 tim
32 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé".
3d 23 tim
Louis Vuitton, väska, "Noé".
1 215 EUR
Utropspris
600 EUR
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
5m 7s
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Salvador Dalí, "Réverérence du Groseillier".
34m 7s
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
1d 22 tim
Gucci, väska, vintage.
5 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
50m 7s
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?