439 föremål
Lampetter, ett par, 1950-tal.
4d
Lampetter, ett par, 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Swedish Modern, 1930-/40-tal.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alberto Meda, kontorsstol, "Physix", Vitra.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
2d 20 tim
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dusty Deco, soffa, "DD Frame", samtida.
2d 20 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Takkrona, "Chandelier Sketch", Eichholtz.
2d 20 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
2d 21 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingegerd Silow, matta rölakan signerad 235x165 cm.
2d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Flamingo pendel 1527", Vibia, Spanien.
3d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Göran Wärff, unik skål, Kosta.
3d
1 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, unik vas, Kosta Boda.
3d 1 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anne Nilsson, snapsglas, 5 st, "Clown", Orrefors.
3d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 2 tim
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3d 2 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, bordslampa, "B54", Markaryd.
3d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
3d 2 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Aino Aalto, tallrikar, 10 st, 1930-tal.
3d
79 EUR
Utropspris
300 EUR
Skåp, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
1d 19 tim
Taklampa, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
1d 20 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, ett par, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK