436 föremål
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
1d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
1d 23 tim
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
1d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
1d 23 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Band", Adea, Finland.
2d
Soffa, "Band", Adea, Finland.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
2d
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Johannes Andersen, soffbord, Trensum, 1960-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
2d
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
17 tim 36m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
19 tim 44m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
19 tim 39m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elon Arenhill, Ring silver Malmö 1976.
19 tim 56m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
20 tim 18m
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
20 tim 48m
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
22 tim 8m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
22 tim 36m
Hatthylla, 1900-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vaser, 3 st.
23 tim 14m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Asea/Cebe, taklampa, 1900-talets mitt.
23 tim 4m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
23 tim 16m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
23 tim 24m
Byrå, Boffi, Italien.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harry Bertoia, 4 st "Sidechair" 1960/70-tal.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK