437 föremål
Kubbstol 1900-tal.
3d 13 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1940-tal.
3d 11 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 2000-tal.
3d 7 tim
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 11 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 12 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 11 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
3d 11 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hyllor, 3 st, Montana, Danmark.
1d 12 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
3d 12 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
1d 7 tim
Lounge stol Hope 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK