446 föremål
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
20m 3s
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
12m 3s
1 104 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
22m 3s
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
28m 3s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
24m 3s
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
54m 3s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1960-/70-tal.
40m 3s
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
56m 3s
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Clubfåtölj 1900-talets första hälft.
1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK