445 föremål
Karmstol, barock, omkring år 1700.
4d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
4d 20 tim
Slagbord, 1700-tal.
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
4d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
4d 20 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
4d 22 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
5d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
5d
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, skåp, "Vardags", Bodafors, 1962.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gubi, sidobord.
5d
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
5d
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
5d
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
5d 17 tim
Obelisk modern tillverkning.
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
5d 17 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
5d 17 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
5d 17 tim
Vinställ, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
5d 17 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
5d 17 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, modell 119, Nordiska Kompaniet, 1930-tal.
6d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK