364 föremål
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
8 tim 45m
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, Sverige, 1950/60-tal.
8 tim 55m
Fåtölj, Sverige, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GamFratesi, stolar, 6 st, "Beetle", Gubi.
8 tim 53m
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
9 tim 23m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
9 tim 39m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salongsbord 1900-talets första hälft.
9 tim 47m
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med lampetter 1900-talets första hälft.
9 tim 43m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
2d 4 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
2d 4 tim
Obelisk modern tillverkning.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
2d 4 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
2d 4 tim
Vinställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
2d 5 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsskulpturer, ett par, 1960-tal.
2d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
2d 5 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
11 tim 43m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
11 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal.
12 tim 5m
Bokhylla 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK