153 föremål
Golvlampa 1940-tal.
1d 22 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
4d 23 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
4d 20 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
6d 23 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1930- tal.
6d 19 tim
Golvlampa, 1930- tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
20 tim 12m
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1800-tal.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa/bordslampa, funkis, 1930-tal.
19 tim 46m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
4d 18 tim
845 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Ljuskrona, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK