38 föremål
Brödkorg, 1800-tal.
7d 5 tim
Brödkorg, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Postfack, omkring 1900.
3d 4 tim
Postfack, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Non violence".
3d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Koppartunna, omkring 1900.
2d 3 tim
Koppartunna, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Krucifix, brons, möjligen 1600-tal.
12m 35s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

264. Vävd tapet, "Verdure", gobelängteknik, ca 257 x 413 cm, Flandern, 1700-talets första hälft.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK