38 föremål
Speldosa, omkring år 1900.
6d 3 tim
Speldosa, omkring år 1900.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
6d 9 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, modell 39, Skultuna Bruk.
1d 8 tim
555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
2d 7 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

484. Wiwen Nilsson, collier, sterlingsilver, Lund 1942.
Utropspris
8 000 - 9 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK