45 föremål
Speldosa, omkring år 1900.
5d 21 tim
Speldosa, omkring år 1900.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
6d 4 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
2d 1 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, modell 39, Skultuna Bruk.
1d 2 tim
555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

731. Victor Vasarely, "Hella".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
Aktuellt bud:
130 000 SEK