305 föremål
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1d 19 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1d 19 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
1d 19 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
2d 10 tim
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
2d 11 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
2d 12 tim
Golvlampa med bord, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kista, barock, Tyskland, 1700-tal.
2d 12 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
2d 12 tim
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 13 tim
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
2d 13 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, ett par, omkring år 1900.
2d 14 tim
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
2d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
2d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 12 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
3d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
3d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
3d 14 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
3d 14 tim
Slagbord, 1700-tal.
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
3d 16 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
3d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
3d 18 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gubi, sidobord.
3d 18 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
3d 18 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
4d 11 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
4d 11 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK