457 föremål
Byrå, 1800-talets mitt.
1d 19 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
1d 20 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
3d 20 tim
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
5d 22 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
3d 22 tim
6 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK