397 föremål
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
3d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1 tim 53m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets andra hälft.
5 tim 43m
Bord 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1940-tal.
6d 6 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 3 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
1d 5 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
4d 5 tim
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, tillverkat på Sävar snickeri.
3 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
2 tim 17m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Art Deco 1900-talets första hälft.
6 tim 9m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, Gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
6d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
7d 6 tim
555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Grace, 1920-tal.
3d 3 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Salongsbord, senempire, 1800-talets mitt.
1d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
4d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3d 4 tim
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1d 4 tim
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Kina, 1900-tal.
1d 3 tim
Sideboard, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
4d 5 tim
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sänggavlar, ett par, 1900-talets mitt.
57m 47s
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
1d 2 tim
Slagbord, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK