1386 föremål
Oscar Reutersvärd, skulptur utan titel.
13 tim 57m
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
14 tim 3m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband ankarlänk 18K guld Balestra Italien.
14 tim 1m
20 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Bertil Vallien,  skål signerad.
13 tim 59m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
14 tim 19m
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 190x125 cm.
14 tim 27m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1960-tal Emmaboda.
14 tim 13m
Byrå 1960-tal Emmaboda.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel sengustaviansk 1800-talets början.
14 tim 25m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
14 tim 35m
Bengt Rosenström, mobil.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå Gustaviansk stil 1900-talets mitt.
14 tim 21m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
14 tim 33m
Göran Brunius, Kustvy.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel empire-stil 1900-tal.
14 tim 17m
Ampel empire-stil 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta rya 1900-talets mitt ca 195x140 cm.
14 tim 45m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt Danmark.
14 tim 49m
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK