1842 föremål
Trädgårdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
2 tim 9m
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, rölakan, ca 214 x 144 cm.
1d 23 tim
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eero Saarinen, "Tulip", bord, Knoll.
1d 23 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, säng, 1960-tal.
2d
Erik Höglund, säng, 1960-tal.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, rölakan, c 343 x 235 cm, signerad BS.
2d
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK