Kan inte nå servern
 
72 föremål
Boksnurra, 1900-talets mitt.
18 tim 16m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 22 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 18 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.